Oferta – Sklepy franczyzowe z odzieżą

Sklepy franczyzowe z odzieżą – jak wygląda oferta współpracy?

Oferujemy możliwość otwarcia własnego sklepu z odzieżą używaną lub outletową w ramach współpracy i korzystnej umowy franczyzowej. Elastyczność naszej oferty sprawia, że przypadnie ona do gustu zarówno doświadczonym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją własną działalność gospodarczą, ale do tej pory brakowało im ciekawego pomysłu. Dostawcy towaru oraz kontrahenci, z którymi obecnie współpracujemy, są liderami w branży na rynku europejskim. Właśnie dzięki takim solidnym i uczciwym partnerom, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość markowej odzieży używanej oraz outletowej.

Franczyza outlet, odzież używana i dziecięca – proponujemy różne korzystne rozwiązania

Przygotowaliśmy oferty franczyzy odzieżowej o zróżnicowanym typie towaru oraz różnych progach cenowych. Bogaty wybór, który oferujemy w ramach podjęcia współpracy na zasadach franchisingu odzieży, pozwala na otwarcie własnego sklepu franczyzowego z odzieżą używaną każdemu, niezależnie od posiadanych środków na inwestycję!

Proponujemy różne rozwiązania oraz typ towaru skupiony pod konkretną marką. Nasza oferta przewiduje zarówno założenie standardowych second-handów, sklepów z markową i ekskluzywną odzieżą używaną, outletów, jak również sklepów z odzieżą dziecięcą. Zachęcamy do skorzystania z propozycji franczyzy. Każdy typ towaru oferujemy pod osobną marką.

Nasze marki:

Bazar Odzieżowy Discount to sieć sklepów z odzieżą używaną, która jest najtańszą formą otwarcia własnego sklepu, wówczas odzież sprzedawana jest na wagę lub na wycenę. To najprostsza i najtańsza forma prowadzenia własnego sklepu z odzieżą nową i używaną. Niski nakład finansowy potrzebny do aranżacji sklepu przekłada się na dużą sprzedaż. Jest to modna odzież używana dobrej jakości.

Bazar Odzieżowy to sieć sklepów z odzieżą nową i używaną, w której towar sprzedawany jest na wagę lub na wycenę, znajduje się tam także odzież nowa z metkami producenta.

AleOutlet multibrand to sklepy oferujące odzież damską oraz męską światowych marek. Jest to odzież nowa z końcówek kolekcji lub z poprzedniego sezonu.

Bazar Odzieżowy Hurtownia – to opcja franczyzowa sieci hurtowni odzieżowej. Ta oferta jest skierowana do wszystkich osób ceniących sobie swobodę czasu pracy, zatrudnienia oraz poszukujących ciekawych i dochodowych branż przy niewielkich inwestycjach. Być własnym szefem może tutaj każdy: emeryt, rencista, student, bezrobotny. Co najważniejsze – oferujemy niski koszt przedstawicielstwa.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do kontaktu z naszą siedzibą w Poznaniu.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i promocjach.podaj swój adres e-mail

Kontakt

Adres
ul. Rawicka 9,
60-113 Poznań

Masz pytania?
Tel: +48 575 002 841
E-mail: biuro@bazarodziezowy.pl

NIP: 7791112494, REGON: 631004096

Dojazd do nas

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus