O nas

Sieć sklepów z odzieżą używaną – zapraszamy do współpracy

Bazar Odzieżowy to firma zajmująca się budową sieci sklepów z odzieżą nową, używaną oraz pochodzącą z outletów. Jako długofalowy cel biznesowy postawiliśmy sobie dotarcie do jak największego grona Klientów pragnących otworzyć sklepy franczyzowe z odzieżą używaną. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka możliwości prowadzenia własnego punktu na zasadach franczyzy. W naszym portfolio znajdziesz następujące marki:

  • Bazar Odzieżowy,

  • AleOutlet Multibrand,

  • Bazar Odzież Hurtownia.

 

Handel odzieżą używaną nadal stanowi niezwykle zyskowną gałąź przemysłu odzieżowego. Sklepy odzieżowe określane także mianem second-handów przyciągają mnóstwo Klientów poszukujących wysokiej jakości ubrań w atrakcyjnej cenie. Tak duże zainteresowanie rynkiem odzieży używanej sprawia, że jest on postrzegany przez wielu przedsiębiorców jako atrakcyjna branża, w której łatwo o dochodowy, stosunkowo bezpieczny biznes. Jeżeli również Ty myślisz o własnym przedsięwzięciu biznesowym – zgłoś się do nas, a przedstawimy Ci świetny pomysł na firmę.

Postaw na współpracę z nami – czekamy na Twój telefon

Przystąp do sieci sklepów Bazar Odzieżowy z odzieżą używaną na zasadzie franczyzy i ciesz się szybkim zwrotem zainwestowanych pieniędzy. Co więcej, aktualnie już na pierwszy zakup odzieży używanej bądź outletowej proponujemy częściowo przedłużony termin płatności. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu lub wizyty w naszej siedzibie mieszczącej się przy ulicy Rawickiej 9 w Poznaniu. Zapraszamy.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i promocjach.podaj swój adres e-mail

Kontakt

Adres
ul. Rawicka 9,
60-113 Poznań

Masz pytania?
Tel: +48 575 002 841
E-mail: biuro@bazarodziezowy.pl

NIP: 7791112494, REGON: 631004096

Dojazd do nas

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus