FAQ

Dlaczego second-hand?

To proste: sklepy z odzieżą używaną, dodajmy, bardzo wysokiej jakości, idealnie wpisują się w oczekiwania konsumentów, spełniając podstawowe kryteria: wspominaną wysoką jakość, uznaną na świecie markę przy – jednocześnie – rozsądnej cenie. Poza tym to znakomity pomysł na firmę, dobrze pasujący do dzisiejszych czasów.

Dlaczego Bazar Odzieżowy?

Odróżniamy się od obiegowego wyobrażenia przeciętnego second-handu, odróżniamy się również od większości firm z tej branży. Przede wszystkim oferujemy produkt bardzo wysokiej jakości. Sprowadzamy towar od renomowanych kontrahentów (głównie z Europy Zachodniej), a na podstawie naszego bogatego, ponad piętnastoletniego doświadczenia wiemy, jak sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.

Czy można – a jeśli tak, to w jaki sposób – nawiązać z Państwem współpracę?


Tak, Bazar Odzieżowy to profesjonalna sieć działająca w oparciu o zasadę umowy franchisingowej, zazwyczaj znanej jako franczyza. Oferujemy naszym partnerom bardzo korzystne warunki współpracy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami współpracy z Bazar Odzieżowy, prosimy o kontakt z naszą firmą – https://www.bazarodziezowy.pl/

Ile punktów liczy sieć Bazar Odzieżowy?

W chwili obecnej nasza sieć liczy 14 prężnie działających sklepów. Cały czas jednak jesteśmy w trakcie otwierania kolejnych placówek! Rosnąca liczna naszych sklepów to dowód na to, że secondo-hand to świetny pomysł na biznes.

Załóżmy, że decyduję się na współpracę. Co potem, czy jestem pozostawiony sam sobie?

Nie! Bazar Odzieżowy otacza wszystkich swoich partnerów stałą opieką. Każdemu członkowi naszej sieci oferujemy szkolenie, które odbywa się na miejscu lub u franczyzobiorcy.

Jak wielkim muszę dysponować kapitałem, by wejść w struktury Bazar Odzieżowy?

Mitem jest przekonanie, że trzeba dysponować znaczącym kapitałem. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i oceniamy go poprzez pryzmat konkretnej sytuacji naszego potencjalnego partnera. Oferujemy różne modele współpracy, dostosowane do możliwości naszych partnerów.

Czy to prawda, że pomagacie w staraniach o uzyskanie funduszy z programów Unii Europejskiej?

Tak, naszym partnerom pomagamy w uzyskaniu świadczeń z funduszy europejskich.

Czy jest coś, co wyróżnia Państwa ofertę, coś, w czym się specjalizujecie?

Staramy się w naszej ofercie mieć produkty z różnych segmentów, w różnym stylu i spełniające oczekiwania różnego rodzaju klientów. Zawsze jednak chcemy i wymagamy, by produkt był najwyższej jakości.

 

Czy mogę otrzymać dodatkową pomoc finansową na start?

Owszem, istnieją instytucje, które są w stanie pomóc w uzyskaniu takowych funduszy, są to np. Urzędy miasta, Fundusze Europejskie,Projekty indywidualne danego województwa np.(http://pracujemyusiebie.pl/ – dla województwa Kujawsko-Pomorskiego) lub Polska Fundacja Przedsiębiorczości

 

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/fundusze-europejskie-na-zalozenie-firmy/

 

http://www.pfp.com.pl/8h1ey_pozyczka_na_start.htm

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i promocjach.podaj swój adres e-mail

Kontakt

Adres
ul. Rawicka 9,
60-113 Poznań

Masz pytania?
Tel: +48 575 002 841
E-mail: biuro@bazarodziezowy.pl

NIP: 7791112494, REGON: 631004096

Dojazd do nas

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus