Dlaczego warto podjąć współpracę z siecią sklepów z odzieżą nową i używaną Bazar Odzieżowy.

Zdecydowanie największym powodem dla, którego ludzie są skłonni kupić używane ubrania, jest cena. Sieć sklepów Bazar Odzieżowy oferuje odzież z krajów : Austria, Dania, Szwajcaria, Anglia,

Szewcja i inne kraje Unii Europejskiej.
Biznes związany z sprzedażą używanej odzieży nie jest prosty. Podczas prowadzenia tego typu działalności musimy dokładnie analizować rynek, weryfikować dostawców, reklamować się oraz dbać o nowe dostawy tak, by w naszym ciucholandzie ciągle były inne ubrania.
Idalnym rowiązaniem jest przystąpienie do sieci sklepów z odzieżą nową i używaną Bazar Odzieżowy na zasadach franczyzy. Dostajemy gotowe wzorce prowadzenia działalności. Tym, co wyróżnia sieć, jest pomoc na każdym etapie współpracy. Począwszy od podpisania umowy franczyzowej do zatowarowania sklepu i sprzedaży odzieży przez cały czas funkcjonowania sklepu.
Bardzo atrakcyjna forma całkowitej wymiany towaru raz w tygodniu lub co drugi tydzień, sprawia że ciągle mamy w swoim sklepie nowy towar.
Co ciekawe, zakup towaru odbywa się tylko raz, na zatowarowanie sklepu, później płacimy tylko za to, co sprzedaliśmy. Resztę oddajemy i dostajemy całkowicie nowy towar, bez obcych zapachów jak w innych sklepach. Odzież jest wręcz pachnąca świeżym praniem, choć nie wyszła z pralek. Po tygodniu lub dwóch cykl powtarza się. To zagwarantuje nam atrakcyjność naszego sklepu i zapewni napływ klientów.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i promocjach.podaj swój adres e-mail

Kontakt

Adres
ul. Rawicka 9,
60-113 Poznań

Masz pytania?
Tel: +48 575 002 841
E-mail: biuro@bazarodziezowy.pl

NIP: 7791112494, REGON: 631004096

Dojazd do nas

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus