AleOutlet

AleOutlet Multibrand to sieć sklepów z damską oraz męską nową odzieżą outletową. Franczyza odzieży oferowana pod tą marką zakłada utworzenie rozwiniętej sieci sklepów multibrandowych z najlepszymi markami odzieżowymi z całego świata.

Sklepy AleOutlet Multibrand posiadają powierzchnię minimum 20 m2. Do ich stałej oferty należy nowa odzież męska, damska, dziecięca oraz obuwie.

W ramach współpracy oferujemy możliwość wyboru specyfiki sklepu – nastawionego bardziej na butikowe funkcjonowanie lub rozwiązania typu asortymentowego, np. sklep wyłącznie z outletem damskim, męskim czy dziecięcym.

Oferujemy:

  • pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji, pod kątem kluczowych parametrów,
  • dobór najlepszej koncepcji sklepu (damski, mieszany, dziecięcy),
  • analizę najbliższej konkurencji oraz dobór odpowiedniego asortymentu, oraz polityki cenowej,
  • plan skutecznych działań reklamowych, zarówno wprowadzających sklep na rynek, jak i utwierdzających jego pozycję,
  • szkolenia z motywowania zespołu, wyceny produktów, sposobu ich prezentowania oraz rozliczania efektów pracy,
  • szkolenia Państwa pracowników z obsługi klienta, marek i ich właściwego przedstawiania klientom
  • rzetelne kalkulacje wszystkich składowych elementów, mających wpływ na powodzenie Twojego biznesu, tak aby Państwo wiedzieli, która cześć jest wadliwa lub którą trzeba poprawić,
  • dopasowaną ofertę do Państwa możliwości, tak abyście Państwo jak najwięcej i najszybciej zarobili. (kupno na kg w pakietach, w zestawach rozmiarówkowych, lub większe stoki danej marki)Przy tym wszystkim, pragniemy przypomnieć, iż nasza umowa o współpracy jest najbardziej liberalną na obecnym rynku.

Na zakończenie kilka faktów o tym, czego nie widać, a jest dla nas oczywiste:

  • Uważamy, że w dzisiejszych czasach kluczem do sukcesu jest przekonanie klientów, że tylko w naszej sieci znajdą tak wyjątkowe produkty, w wyjątkowo niskich cenach.
  • Nasze produkty można proponować w wyjątkowym przełożeniu wartości do ceny (przykład): kupujesz za 30zł, sprzedajesz za 90zł coś, co na oryginalnej metce ma cenę 79 EUR.

Razem z Państwem – w ramach franczyzy odzieżowej – pragniemy stworzyć najlepszą sieć sklepów outletowych, oferujących najwyższej jakości towar w najniższych cenach!Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i promocjach.podaj swój adres e-mail

Kontakt

Adres
ul. Rawicka 9,
60-113 Poznań

Masz pytania?
Tel: +48 575 002 841
E-mail: biuro@bazarodziezowy.pl

NIP: 7791112494, REGON: 631004096

Dojazd do nas

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus