Bazar Odzieżowy discount

Bazar Odzieżowy Discount stanowi najtańszą formę otwarcia własnego biznesu odzieżowego. Franczyza odzieżowa oferowana pod tą marką pozwala na założenie sklepu z odzieżą używaną bez potrzeby wnoszenia dużych nakładów finansowych. Jest to niezwykle prosty i tani sposób na otwarcie własnego sklepu z odzieżą na zasadach franczyzy.

Towar oferowany w ramach współpracy pod szyldem Bazaru Odzieżowego Discount pochodzi ze sprawdzonych źródeł i wyróżnia się bardzo dobrą jakością. Odzież jest markowa i modna, większość stanowią rzeczy używane, ale część towaru to również ubrania nowe (bez metek).

Niski nakład finansowy przeznaczony na wyposażenie sklepu sprawia, że jest to inwestycja na każdą kieszeń, która w krótkim czasie przełoży się na dużą sprzedaż. Pomimo niskich cen odzieży, franczyza z nami podjęta to pewny sukces i pełne zadowolenie Klientek, które zaopatrzyć swoją garderobę w modne i markowe rzeczy za niewielkie pieniądze!

Sklepy funkcjonujące pod szyldem Bazaru Odzieżowego Discount świetnie funkcjonują w małych miejscowościach. Częste obniżki cen i specjalnie przygotowane okazje dla klientów, którzy zakupią większe ilości ubrań, stanowią powodzenie w prowadzeniu własnego biznesu odzieżowego!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i promocjach.podaj swój adres e-mail

Kontakt

Adres
ul. Rawicka 9,
60-113 Poznań

Masz pytania?
Tel: +48 575 002 841
E-mail: biuro@bazarodziezowy.pl

NIP: 7791112494, REGON: 631004096

Dojazd do nas

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus