bazar odzieżowy

Bazar Odzieżowy to marka pod szyldem której można łatwo i niedużym kosztem założyć własny sklep odzieżowy z ubraniami używanymi i nowymi, posiadającymi metki producenta. Jest to wariant franczyzy odzieżowej wymagający niskich nakładów finansowych, towar bowiem sprzedawany jest na kilogramy.

Częsta wymiana (co 1-4 tygodnie) pozwala na intensywny obieg towaru oraz przyciąga Klientelę zaciekawioną nową dostawą. Towar wymieniany jest w całości, nie ma więc powodu do obaw, że mniej atrakcyjne rzeczy będą zalegać w sklepie przez długi czas.

Franczyza odzieży używanej Bazar Odzieżowy przewiduje dostawy mixu damko-męskiego oraz dziecięcego, butów, torebek oraz różnych modnych akcesoriów i dodatków, które nadają się do bezpośredniego powieszenia na wieszakach. Odzież dostarczana w ramach współpracy pod szyldem Bazaru Odzieżowego wyróżnia wysoka jakość, duży procent udziału ubrań markowych oraz nowych, posiadających metki producenta.

Ważne, że teraz dla nowych franczyzobiorców, udzielamy częściowo odroczonej płatności na pierwsze zakwaterowanie sklepu
Co nas wyróżnia to, że opłata franczyzowa jest tylko jednorazowa. Nie pobieramy opłat z tytułu obrotu itp. W ramach tego dostarczamy wszelkie materiały reklamowe ( baner, oklejenie witryny sklepu, ulotki, pomagamy w wizualizacji sklepu, pomoc w zakupie wyposażenia placówki )
Podpisując z nami umowę franczyzową i rozpoczynając pracę pod nazwą jednej z naszych marek, zyskują Państwo możliwość efektywnego rozwijania swojego własnego, dochodowego biznesu odzieżowego!,

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i promocjach.podaj swój adres e-mail

Kontakt

Adres
ul. Rawicka 9,
60-113 Poznań

Masz pytania?
Tel: +48 575 002 841
E-mail: biuro@bazarodziezowy.pl

NIP: 7791112494, REGON: 631004096

Dojazd do nas

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus